Written by 9:25 am Loty do Oslo (Torp Sandefjord), Loty Lublin

Ile trwa lot Lublin – Oslo (Torp Sandefjord)?

Czas lotu z Lublin do Oslo (Torp Sandefjord) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Lublin (LUZ) do Oslo (Torp Sandefjord) (TRF) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Lublin – Oslo (Torp Sandefjord) to:

1h:21m

Najczęściej loty Lublin – Oslo (Torp Sandefjord) zaczynają się na lotnisku w Lublin (LUZ) a kończą na lotnisku Oslo (Torp Sandefjord) (TRF).
Średnia cena za bilety lotnicze  Lublin – Oslo (Torp Sandefjord) to 730 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 408 zł.
 Czas lotu z  Lublin do Oslo (Torp Sandefjord)  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Lublin (LUZ)  do Oslo (Torp Sandefjord) (TRF
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:51m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 21 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Lublin (LUZ) a kończy w Oslo (Torp Sandefjord) (TRF).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close