Written by 9:25 am Loty do Bruksela (Charleroi), Loty Lublin

Ile trwa lot Lublin – Bruksela (Charleroi)?

Czas lotu z Lublin do Bruksela (Charleroi) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Lublin (LUZ) do Bruksela (Charleroi) (CRL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Lublin – Bruksela (Charleroi) to:

2h:24m

Najczęściej loty Lublin – Bruksela (Charleroi) zaczynają się na lotnisku w Lublin (LUZ) a kończą na lotnisku Bruksela (Charleroi) (CRL).
Średnia cena za bilety lotnicze  Lublin – Bruksela (Charleroi) to 200 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 39 zł.
 Czas lotu z  Lublin do Bruksela (Charleroi)  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Lublin (LUZ)  do Bruksela (Charleroi) (CRL
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 2h:54m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 2 godziny 24 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Lublin (LUZ) a kończy w Bruksela (Charleroi) (CRL).

 

(Visited 6 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close