Written by 9:08 am Loty do Montego Bay, Loty Londyn

Ile trwa lot Londyn – Montego Bay?

Czas lotu z Londyn do Montego Bay to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Montego Bay (MBJ) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Londyn – Montego Bay to:

8h:24m

Najczęściej loty Londyn – Montego Bay zaczynają się na lotnisku w Londyn (LON) a kończą na lotnisku Montego Bay (MBJ).
Średnia cena za bilety lotnicze  Londyn – Montego Bay to 3988.44 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 3054.33 zł.
 Czas lotu z  Londyn do Montego Bay  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Londyn (LON)  do Montego Bay (MBJ
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 8h:54m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 8 godzin 24 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Londyn (LON) a kończy w Montego Bay (MBJ).

 

(Visited 50 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close