Written by 9:07 am Loty do Amsterdam, Loty Larnaka

Ile trwa lot Larnaka – Amsterdam?

Czas lotu z Larnaka do Amsterdam to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Larnaka (LCA) do Amsterdam (AMS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Larnaka – Amsterdam to:

3h:18m

Najczęściej loty Larnaka – Amsterdam zaczynają się na lotnisku w Larnaka (LCA) a kończą na lotnisku Amsterdam (AMS).
Średnia cena za bilety lotnicze  Larnaka – Amsterdam to 2481.81 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 856.7 zł.
 Czas lotu z  Larnaka do Amsterdam  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Larnaka (LCA)  do Amsterdam (AMS
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 3h:48m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 3 godzin 18 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Larnaka (LCA) a kończy w Amsterdam (AMS).

 

(Visited 9 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close