Written by 9:09 am Loty do Frankfurt, Loty Lagos

Ile trwa lot Lagos – Frankfurt?

Czas lotu z Lagos do Frankfurt to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Lagos (LOS) do Frankfurt (FRA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Lagos – Frankfurt to:

5h:24m

Najczęściej loty Lagos – Frankfurt zaczynają się na lotnisku w Lagos (LOS) a kończą na lotnisku Frankfurt (FRA).
Średnia cena za bilety lotnicze  Lagos – Frankfurt to 3129.43 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 3181.57 zł.
 Czas lotu z  Lagos do Frankfurt  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Lagos (LOS)  do Frankfurt (FRA
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 5h:54m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 5 godzin 24 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Lagos (LOS) a kończy w Frankfurt (FRA).

 

(Visited 47 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close