Written by 9:06 am Loty do Rzym (Ciampino), Loty Katowice

Ile trwa lot Katowice – Rzym (Ciampino)?

Czas lotu z Katowice do Rzym (Ciampino) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Rzym (Ciampino) (CIA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Katowice – Rzym (Ciampino) to:

1h:10m

Najczęściej loty Katowice – Rzym (Ciampino) zaczynają się na lotnisku w Katowice (KTW) a kończą na lotnisku Rzym (Ciampino) (CIA).
Średnia cena za bilety lotnicze  Katowice – Rzym (Ciampino) to 621.55 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 318 zł.
 Czas lotu z  Katowice do Rzym (Ciampino)  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Katowice (KTW)  do Rzym (Ciampino) (CIA
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:40m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 10 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Katowice (KTW) a kończy w Rzym (Ciampino) (CIA).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close