Written by 9:04 am Loty do Phnom Penh, Loty Helsinki

Ile trwa lot Helsinki – Phnom Penh?

Czas lotu z Helsinki do Phnom Penh to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Helsinki (HEL) do Phnom Penh (PNH) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Helsinki – Phnom Penh to:

9h:15m

Najczęściej loty Helsinki – Phnom Penh zaczynają się na lotnisku w Helsinki (HEL) a kończą na lotnisku Phnom Penh (PNH).
Średnia cena za bilety lotnicze  Helsinki – Phnom Penh to 4826.29 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 4411.41 zł.
 Czas lotu z  Helsinki do Phnom Penh  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Helsinki (HEL)  do Phnom Penh (PNH
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 9h:45m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 9 godzin 15 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Helsinki (HEL) a kończy w Phnom Penh (PNH).

 

(Visited 4 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close