Written by 9:04 am Loty do Palanga, Loty Haugesund

Ile trwa lot Haugesund – Palanga?

Czas lotu z Haugesund do Palanga to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Haugesund (HAU) do Palanga (PLQ) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Haugesund – Palanga to:

1h:7m

Najczęściej loty Haugesund – Palanga zaczynają się na lotnisku w Haugesund (HAU) a kończą na lotnisku Palanga (PLQ).
Średnia cena za bilety lotnicze  Haugesund – Palanga to 2293.60 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 2293.6 zł.
 Czas lotu z  Haugesund do Palanga  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Haugesund (HAU)  do Palanga (PLQ
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:37m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 7 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Haugesund (HAU) a kończy w Palanga (PLQ).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close