Written by 9:04 am Loty do Porto, Loty Hahn

Ile trwa lot Hahn – Porto?

Czas lotu z Hahn do Porto to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Hahn (HHN) do Porto (OPO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Hahn – Porto to:

8h:46m

Najczęściej loty Hahn – Porto zaczynają się na lotnisku w Hahn (HHN) a kończą na lotnisku Porto (OPO).
Średnia cena za bilety lotnicze  Hahn – Porto to 872.48 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 907.65 zł.
 Czas lotu z  Hahn do Porto  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Hahn (HHN)  do Porto (OPO
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 9h:16m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 8 godzin 46 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Hahn (HHN) a kończy w Porto (OPO).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close