Written by 9:04 am Loty do Poznań, Loty Gerona

Ile trwa lot Gerona – Poznań?

Czas lotu z Gerona do Poznań to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gerona (GRO) do Poznań (POZ) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Gerona – Poznań to:

1h:44m

Najczęściej loty Gerona – Poznań zaczynają się na lotnisku w Gerona (GRO) a kończą na lotnisku Poznań (POZ).
Średnia cena za bilety lotnicze  Gerona – Poznań to 10108.58 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 7585.75 zł.
 Czas lotu z  Gerona do Poznań  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Gerona (GRO)  do Poznań (POZ
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 2h:14m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 44 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Gerona (GRO) a kończy w Poznań (POZ).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close