Written by 9:23 am Loty do Trondheim, Loty Gdańsk

Ile trwa lot Gdańsk – Trondheim?

Czas lotu z Gdańsk do Trondheim to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Trondheim (TRD) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Gdańsk – Trondheim to:

1h:14m

Najczęściej loty Gdańsk – Trondheim zaczynają się na lotnisku w Gdańsk (GDN) a kończą na lotnisku Trondheim (TRD).
Średnia cena za bilety lotnicze  Gdańsk – Trondheim to 3448.98 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 684.25 zł.
 Czas lotu z  Gdańsk do Trondheim  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Gdańsk (GDN)  do Trondheim (TRD
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:44m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 14 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Gdańsk (GDN) a kończy w Trondheim (TRD).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close