Written by 9:03 am Loty do Rzym (Fiumicino), Loty Fukuoka

Ile trwa lot Fukuoka – Rzym (Fiumicino)?

Czas lotu z Fukuoka do Rzym (Fiumicino) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Fukuoka (FUK) do Rzym (Fiumicino) (FCO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Fukuoka – Rzym (Fiumicino) to:

10h:34m

Najczęściej loty Fukuoka – Rzym (Fiumicino) zaczynają się na lotnisku w Fukuoka (FUK) a kończą na lotnisku Rzym (Fiumicino) (FCO).
Średnia cena za bilety lotnicze  Fukuoka – Rzym (Fiumicino) to 5566.08 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 3143.23 zł.
 Czas lotu z  Fukuoka do Rzym (Fiumicino)  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Fukuoka (FUK)  do Rzym (Fiumicino) (FCO
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 11h:4m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 10 godzin 34 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Fukuoka (FUK) a kończy w Rzym (Fiumicino) (FCO).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close