Written by 9:14 am Loty do Adler Sochi, Loty Ekaterinburg

Ile trwa lot Ekaterinburg – Adler Sochi?

Czas lotu z Ekaterinburg do Adler Sochi to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Ekaterinburg (SVX) do Adler Sochi (AER) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Ekaterinburg – Adler Sochi to:

2h:18m

Najczęściej loty Ekaterinburg – Adler Sochi zaczynają się na lotnisku w Ekaterinburg (SVX) a kończą na lotnisku Adler Sochi (AER).
Średnia cena za bilety lotnicze  Ekaterinburg – Adler Sochi to 1583.60 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1359.96 zł.
 Czas lotu z  Ekaterinburg do Adler Sochi  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Ekaterinburg (SVX)  do Adler Sochi (AER
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 2h:48m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 2 godziny 18 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Ekaterinburg (SVX) a kończy w Adler Sochi (AER).

 

(Visited 28 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close