Written by 9:01 am Loty Bydgoszcz, Loty do Gerona

Ile trwa lot Bydgoszcz – Gerona?

Czas lotu z Bydgoszcz do Gerona to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Bydgoszcz (BZG) do Gerona (GRO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Bydgoszcz – Gerona to:

1h:51m

Najczęściej loty Bydgoszcz – Gerona zaczynają się na lotnisku w Bydgoszcz (BZG) a kończą na lotnisku Gerona (GRO).
Średnia cena za bilety lotnicze  Bydgoszcz – Gerona to 5933.95 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 990.8 zł.
 Czas lotu z  Bydgoszcz do Gerona  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Bydgoszcz (BZG)  do Gerona (GRO
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 2h:21m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 51 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Bydgoszcz (BZG) a kończy w Gerona (GRO).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close