Written by 9:22 am Loty Bydgoszcz, Loty do Dusseldorf

Ile trwa lot Bydgoszcz – Dusseldorf?

Czas lotu z Bydgoszcz do Dusseldorf to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Bydgoszcz (BZG) do Dusseldorf (DUS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Bydgoszcz – Dusseldorf to:

0h:52m

Najczęściej loty Bydgoszcz – Dusseldorf zaczynają się na lotnisku w Bydgoszcz (BZG) a kończą na lotnisku Dusseldorf (DUS).
Średnia cena za bilety lotnicze  Bydgoszcz – Dusseldorf to 1508.73 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1278.87 zł.
 Czas lotu z  Bydgoszcz do Dusseldorf  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Bydgoszcz (BZG)  do Dusseldorf (DUS
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:22m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 52 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Bydgoszcz (BZG) a kończy w Dusseldorf (DUS).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close