Written by 9:22 am Loty Buenos Aires, Loty do Santiago

Ile trwa lot Buenos Aires – Santiago?

Czas lotu z Buenos Aires do Santiago to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Buenos Aires (BUE) do Santiago (SCL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Buenos Aires – Santiago to:

1h:15m

Najczęściej loty Buenos Aires – Santiago zaczynają się na lotnisku w Buenos Aires (BUE) a kończą na lotnisku Santiago (SCL).
Średnia cena za bilety lotnicze  Buenos Aires – Santiago to 1237.41 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 882.68 zł.
 Czas lotu z  Buenos Aires do Santiago  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Buenos Aires (BUE)  do Santiago (SCL
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:45m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 15 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Buenos Aires (BUE) a kończy w Santiago (SCL).

 

(Visited 49 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close