Ile trwa lot Stavanger – Alicante?

Czas lotu z Stavanger do Alicante to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Stavanger (SVG) do Alicante (ALC) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Stavanger – Szczecin?

Czas lotu z Stavanger do Szczecin to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Stavanger (SVG) do Szczecin (SZZ) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Stavanger – Wrocław?

Czas lotu z Stavanger do Wrocław to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Stavanger (SVG) do Wrocław (WRO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Stavanger – Warszawa?

Czas lotu z Stavanger do Warszawa to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Stavanger (SVG) do Warszawa (WAW) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Stavanger – Gdańsk?

Czas lotu z Stavanger do Gdańsk to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Stavanger (SVG) do Gdańsk (GDN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Wilno – Stavanger?

Czas lotu z Wilno do Stavanger to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Wilno (VNO) do Stavanger (SVG) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Stavanger – Malaga?

Czas lotu z Stavanger do Malaga to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Stavanger (SVG) do Malaga (AGP) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Stavanger – Amsterdam?

Czas lotu z Stavanger do Amsterdam to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Stavanger (SVG) do Amsterdam (AMS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Stavanger – Chicago?

Czas lotu z Stavanger do Chicago to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Stavanger (SVG) do Chicago (CHI) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Stavanger – Kopenhaga?

Czas lotu z Stavanger do Kopenhaga to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Stavanger (SVG) do Kopenhaga (CPH) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Stavanger – Larnaka?

Czas lotu z Stavanger do Larnaka to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Stavanger (SVG) do Larnaka (LCA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Stavanger – Manchester?

Czas lotu z Stavanger do Manchester to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Stavanger (SVG) do Manchester (MAN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Stavanger – Chicago (O Hare)?

Czas lotu z Stavanger do Chicago (O Hare) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Stavanger (SVG) do Chicago (O Hare) (ORD) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Stavanger – Oslo?

Czas lotu z Stavanger do Oslo to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Stavanger (SVG) do Oslo (OSL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Stavanger – Ryga?

Czas lotu z Stavanger do Ryga to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Stavanger (SVG) do Ryga (RIX) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Stavanger – Oslo (Torp)?

Czas lotu z Stavanger do Oslo (Torp) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Stavanger (SVG) do Oslo (Torp) (TRF) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Ryga – Stavanger?

Czas lotu z Ryga do Stavanger to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Ryga (RIX) do Stavanger (SVG) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Palanga – Stavanger?

Czas lotu z Palanga do Stavanger to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Palanga (PLQ) do Stavanger (SVG) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Cork – Stavanger?

Czas lotu z Cork do Stavanger to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Cork (ORK) do Stavanger (SVG) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.