Ile trwa lot Wilno – Larnaka?

Czas lotu z Wilno do Larnaka to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Wilno (VNO) do Larnaka (LCA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kraków – Larnaka?

Czas lotu z Kraków do Larnaka to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kraków (KRK) do Larnaka (LCA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Wrocław – Larnaka?

Czas lotu z Wrocław do Larnaka to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Wrocław (WRO) do Larnaka (LCA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Stavanger – Larnaka?

Czas lotu z Stavanger do Larnaka to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Stavanger (SVG) do Larnaka (LCA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Praga – Larnaka?

Czas lotu z Praga do Larnaka to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Praga (PRG) do Larnaka (LCA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Cork – Larnaka?

Czas lotu z Cork do Larnaka to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Cork (ORK) do Larnaka (LCA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Mediolan – Larnaka?

Czas lotu z Mediolan do Larnaka to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Mediolan (MIL) do Larnaka (LCA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Larnaka?

Czas lotu z Londyn do Larnaka to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Larnaka (LCA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Larnaka – Amsterdam?

Czas lotu z Larnaka do Amsterdam to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Larnaka (LCA) do Amsterdam (AMS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Larnaka – Bruksela?

Czas lotu z Larnaka do Bruksela to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Larnaka (LCA) do Bruksela (BRU) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Larnaka – Hurghada?

Czas lotu z Larnaka do Hurghada to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Larnaka (LCA) do Hurghada (HRG) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Larnaka – Kraków?

Czas lotu z Larnaka do Kraków to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Larnaka (LCA) do Kraków (KRK) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Larnaka – Wilno?

Czas lotu z Larnaka do Wilno to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Larnaka (LCA) do Wilno (VNO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Larnaka – Warszawa?

Czas lotu z Larnaka do Warszawa to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Larnaka (LCA) do Warszawa (WAW) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Larnaka?

Czas lotu z Katowice do Larnaka to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Larnaka (LCA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Larnaka?

Czas lotu z Dublin do Larnaka to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Larnaka (LCA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Warszawa – Larnaka?

Czas lotu z Warszawa do Larnaka to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Warszawa (WAW) do Larnaka (LCA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.