Ile trwa lot Trondheim – Kowno?

Czas lotu z Trondheim do Kowno to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Trondheim (TRD) do Kowno (KUN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Salzburg – Kowno?

Czas lotu z Salzburg do Kowno to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Salzburg (SZG) do Kowno (KUN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Sogndal – Kowno?

Czas lotu z Sogndal do Kowno to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Sogndal (SOG) do Kowno (KUN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Newcastle – Kowno?

Czas lotu z Newcastle do Kowno to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Newcastle (NCL) do Kowno (KUN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Monachium – Kowno?

Czas lotu z Monachium do Kowno to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Monachium (MUC) do Kowno (KUN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Marsylia – Kowno?

Czas lotu z Marsylia do Kowno to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Marsylia (MRS) do Kowno (KUN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Moskwa – Kowno?

Czas lotu z Moskwa do Kowno to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Moskwa (MOW) do Kowno (KUN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Wrocław?

Czas lotu z Kowno do Wrocław to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Wrocław (WRO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Zurych?

Czas lotu z Kowno do Zurych to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Zurych (ZRH) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Monachium?

Czas lotu z Kowno do Monachium to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Monachium (MUC) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Mediolan (Malpensa)?

Czas lotu z Kowno do Mediolan (Malpensa) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Mediolan (Malpensa) (MXP) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Nicea?

Czas lotu z Kowno do Nicea to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Nicea (NCE) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Newcastle?

Czas lotu z Kowno do Newcastle to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Newcastle (NCL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Nowy Jork?

Czas lotu z Kowno do Nowy Jork to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Nowy Jork (NYC) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Chicago (O Hare)?

Czas lotu z Kowno do Chicago (O Hare) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Chicago (O Hare) (ORD) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Paryż (Orly)?

Czas lotu z Kowno do Paryż (Orly) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Paryż (Orly) (ORY) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Oslo?

Czas lotu z Kowno do Oslo to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Oslo (OSL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Paryż?

Czas lotu z Kowno do Paryż to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Paryż (PAR) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Pekin (Capital)?

Czas lotu z Kowno do Pekin (Capital) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Pekin (Capital) (PEK) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Palanga?

Czas lotu z Kowno do Palanga to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Palanga (PLQ) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Poznań?

Czas lotu z Kowno do Poznań to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Poznań (POZ) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Praga?

Czas lotu z Kowno do Praga to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Praga (PRG) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Pristina?

Czas lotu z Kowno do Pristina to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Pristina (PRN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Piza?

Czas lotu z Kowno do Piza to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Piza (PSA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Marrakesz?

Czas lotu z Kowno do Marrakesz to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Marrakesz (RAK) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Rzym?

Czas lotu z Kowno do Rzym to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Rzym (ROM) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Seul?

Czas lotu z Kowno do Seul to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Seul (SEL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Londyn (Stansted)?

Czas lotu z Kowno do Londyn (Stansted) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Londyn (Stansted) (STN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Sztokholm?

Czas lotu z Kowno do Sztokholm to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Sztokholm (STO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Stuttgart?

Czas lotu z Kowno do Stuttgart to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Stuttgart (STR) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Tromso?

Czas lotu z Kowno do Tromso to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Tromso (TOS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Turyn?

Czas lotu z Kowno do Turyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Turyn (TRN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Berlin (Tegel)?

Czas lotu z Kowno do Berlin (Tegel) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Berlin (Tegel) (TXL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Wenecja?

Czas lotu z Kowno do Wenecja to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Wenecja (VCE) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Dusseldorf?

Czas lotu z Kowno do Dusseldorf to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Dusseldorf (DUS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Dubaj?

Czas lotu z Kowno do Dubaj to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Dubaj (DXB) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Erewan?

Czas lotu z Kowno do Erewan to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Erewan (EVN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Nowy Jork (Newark)?

Czas lotu z Kowno do Nowy Jork (Newark) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Nowy Jork (Newark) (EWR) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Rzym (Fiumicino)?

Czas lotu z Kowno do Rzym (Fiumicino) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Rzym (Fiumicino) (FCO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Frankfurt?

Czas lotu z Kowno do Frankfurt to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Frankfurt (FRA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Gdańsk?

Czas lotu z Kowno do Gdańsk to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Gdańsk (GDN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Glasgow?

Czas lotu z Kowno do Glasgow to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Glasgow (GLA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Genewa?

Czas lotu z Kowno do Genewa to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Genewa (GVA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Gaziantep?

Czas lotu z Kowno do Gaziantep to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Gaziantep (GZT) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Haugesund?

Czas lotu z Kowno do Haugesund to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Haugesund (HAU) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Seul (Incheon)?

Czas lotu z Kowno do Seul (Incheon) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Seul (Incheon) (ICN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Kijów?

Czas lotu z Kowno do Kijów to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Kijów (IEV) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Izmir?

Czas lotu z Kowno do Izmir to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Izmir (IZM) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Jyvaskyla?

Czas lotu z Kowno do Jyvaskyla to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Jyvaskyla (JYV) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Kijów (Borispol)?

Czas lotu z Kowno do Kijów (Borispol) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Kijów (Borispol) (KBP) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Londyn (Gatwick)?

Czas lotu z Kowno do Londyn (Gatwick) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Londyn (Gatwick) (LGW) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Lizbona?

Czas lotu z Kowno do Lizbona to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Lizbona (LIS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Londyn?

Czas lotu z Kowno do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Gran Canaria?

Czas lotu z Kowno do Gran Canaria to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Gran Canaria (LPA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Luksemburg?

Czas lotu z Kowno do Luksemburg to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Luksemburg (LUX) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Lyon?

Czas lotu z Kowno do Lyon to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Lyon (LYS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Mediolan?

Czas lotu z Kowno do Mediolan to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Mediolan (MIL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Murmańsk?

Czas lotu z Kowno do Murmańsk to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Murmańsk (MMK) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Moskwa?

Czas lotu z Kowno do Moskwa to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Moskwa (MOW) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Aalborg?

Czas lotu z Kowno do Aalborg to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Aalborg (AAL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Aarhus?

Czas lotu z Kowno do Aarhus to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Aarhus (AAR) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Izmir (Adnan Menderes)?

Czas lotu z Kowno do Izmir (Adnan Menderes) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Izmir (Adnan Menderes) (ADB) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Aalesund?

Czas lotu z Kowno do Aalesund to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Aalesund (AES) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Malaga?

Czas lotu z Kowno do Malaga to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Malaga (AGP) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Alicante?

Czas lotu z Kowno do Alicante to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Alicante (ALC) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Ankona?

Czas lotu z Kowno do Ankona to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Ankona (AOI) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Sztokholm (Arlanda)?

Czas lotu z Kowno do Sztokholm (Arlanda) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Sztokholm (Arlanda) (ARN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Atlanta?

Czas lotu z Kowno do Atlanta to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Atlanta (ATL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Barcelona?

Czas lotu z Kowno do Barcelona to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Barcelona (BCN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Berlin?

Czas lotu z Kowno do Berlin to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Berlin (BER) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Bejrut?

Czas lotu z Kowno do Bejrut to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Bejrut (BEY) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Belfast?

Czas lotu z Kowno do Belfast to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Belfast (BFS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Belfast (City Airport)?

Czas lotu z Kowno do Belfast (City Airport) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Belfast (City Airport) (BHD) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Bilbao?

Czas lotu z Kowno do Bilbao to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Bilbao (BIO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Pekin?

Czas lotu z Kowno do Pekin to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Pekin (BJS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Bazylea?

Czas lotu z Kowno do Bazylea to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Bazylea (BSL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Budapeszt?

Czas lotu z Kowno do Budapeszt to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Budapeszt (BUD) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Chicago?

Czas lotu z Kowno do Chicago to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Chicago (CHI) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Colombo?

Czas lotu z Kowno do Colombo to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Colombo (CMB) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Moskwa (Domodedovo)?

Czas lotu z Kowno do Moskwa (Domodedovo) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Moskwa (Domodedovo) (DME) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Stambuł – Kowno?

Czas lotu z Stambuł do Kowno to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Stambuł (IST) do Kowno (KUN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Heraklion – Kowno?

Czas lotu z Heraklion do Kowno to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Heraklion (HER) do Kowno (KUN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Hamburg – Kowno?

Czas lotu z Hamburg do Kowno to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Hamburg (HAM) do Kowno (KUN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Goteborg – Kowno?

Czas lotu z Goteborg do Kowno to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Goteborg (GOT) do Kowno (KUN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Harstad-narvik – Kowno?

Czas lotu z Harstad-narvik do Kowno to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Harstad-narvik (EVE) do Kowno (KUN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dusseldorf – Kowno?

Czas lotu z Dusseldorf do Kowno to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dusseldorf (DUS) do Kowno (KUN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Edynburg – Kowno?

Czas lotu z Edynburg do Kowno to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Edynburg (EDI) do Kowno (KUN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Kowno?

Czas lotu z Dublin do Kowno to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Kowno (KUN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kopenhaga – Kowno?

Czas lotu z Kopenhaga do Kowno to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kopenhaga (CPH) do Kowno (KUN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kolonia – Kowno?

Czas lotu z Kolonia do Kowno to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kolonia (CGN) do Kowno (KUN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Bristol – Kowno?

Czas lotu z Bristol do Kowno to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Bristol (BRS) do Kowno (KUN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Birmingham – Kowno?

Czas lotu z Birmingham do Kowno to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Birmingham (BHX) do Kowno (KUN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Berlin – Kowno?

Czas lotu z Berlin do Kowno to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Berlin (BER) do Kowno (KUN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Barcelona – Kowno?

Czas lotu z Barcelona do Kowno to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Barcelona (BCN) do Kowno (KUN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Aarhus – Kowno?

Czas lotu z Aarhus do Kowno to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Aarhus (AAR) do Kowno (KUN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.