Katowice (niem. Kattowitz, śl. Katowicy, cz. Katovice) – miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, historycznie położone we wschodniej części Górnego Śląska, nad Rawą i Kłodnicą, na obszarze Wyżyny Śląskiej. Jest siedzibą władz województwa śląskiego. Jeden z głównych ośrodków Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego i największe pod względem ludności miasto konurbacji górnośląskiej.

Katowice obsługiwane są przez Lotnisko w Pyrzowicach

Ile trwa lot Teneryfa – Katowice?

Czas lotu z Teneryfa do Katowice to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Teneryfa (TCI) do Katowice (KTW) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Ateny – Katowice?

Czas lotu z Ateny do Katowice to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Ateny (ATH) do Katowice (KTW) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Barcelona – Katowice?

Czas lotu z Barcelona do Katowice to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Barcelona (BCN) do Katowice (KTW) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Neapol – Katowice?

Czas lotu z Neapol do Katowice to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Neapol (NAP) do Katowice (KTW) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Birmingham – Katowice?

Czas lotu z Birmingham do Katowice to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Birmingham (BHX) do Katowice (KTW) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Paryż – Katowice?

Czas lotu z Paryż do Katowice to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Paryż (PAR) do Katowice (KTW) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Bristol – Katowice?

Czas lotu z Bristol do Katowice to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Bristol (BRS) do Katowice (KTW) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Bruksela – Katowice?

Czas lotu z Bruksela do Katowice to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Bruksela (BRU) do Katowice (KTW) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Oslo – Katowice?

Czas lotu z Oslo do Katowice to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Oslo (OSL) do Katowice (KTW) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Wilno – Katowice?

Czas lotu z Wilno do Katowice to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Wilno (VNO) do Katowice (KTW) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Tbilisi – Katowice?

Czas lotu z Tbilisi do Katowice to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Tbilisi (TBS) do Katowice (KTW) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Cork – Katowice?

Czas lotu z Cork do Katowice to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Cork (ORK) do Katowice (KTW) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Malmo – Katowice?

Czas lotu z Malmo do Katowice to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Malmo (MMA) do Katowice (KTW) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Madryt – Katowice?

Czas lotu z Madryt do Katowice to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Madryt (MAD) do Katowice (KTW) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Katowice?

Czas lotu z Londyn do Katowice to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Katowice (KTW) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Zagrzeb?

Czas lotu z Katowice do Zagrzeb to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Zagrzeb (ZAG) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Santiago De Compostela?

Czas lotu z Katowice do Santiago De Compostela to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Santiago De Compostela (SCQ) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Singapur?

Czas lotu z Katowice do Singapur to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Singapur (SIN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Simferopol?

Czas lotu z Katowice do Simferopol to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Simferopol (SIP) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Sharm El Sheikh?

Czas lotu z Katowice do Sharm El Sheikh to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Sharm El Sheikh (SSH) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – St Louis?

Czas lotu z Katowice do St Louis to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do St Louis (STL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Londyn (Stansted)?

Czas lotu z Katowice do Londyn (Stansted) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Londyn (Stansted) (STN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Sztokholm?

Czas lotu z Katowice do Sztokholm to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Sztokholm (STO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Moskwa (Sheremeteyevo)?

Czas lotu z Katowice do Moskwa (Sheremeteyevo) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Moskwa (Sheremeteyevo) (SVO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Sewilla?

Czas lotu z Katowice do Sewilla to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Sewilla (SVQ) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Szczecin?

Czas lotu z Katowice do Szczecin to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Szczecin (SZZ) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Tbilisi?

Czas lotu z Katowice do Tbilisi to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Tbilisi (TBS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Teneryfa?

Czas lotu z Katowice do Teneryfa to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Teneryfa (TCI) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Teneryfa (Norte)?

Czas lotu z Katowice do Teneryfa (Norte) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Teneryfa (Norte) (TFN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Teneryfa (Sur Reina Sofia)?

Czas lotu z Katowice do Teneryfa (Sur Reina Sofia) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Teneryfa (Sur Reina Sofia) (TFS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Tirana?

Czas lotu z Katowice do Tirana to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Tirana (TIA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Tromso?

Czas lotu z Katowice do Tromso to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Tromso (TOS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Oslo (Torp)?

Czas lotu z Katowice do Oslo (Torp) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Oslo (Torp) (TRF) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Berlin (Tegel)?

Czas lotu z Katowice do Berlin (Tegel) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Berlin (Tegel) (TXL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Tokio?

Czas lotu z Katowice do Tokio to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Tokio (TYO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Warna?

Czas lotu z Katowice do Warna to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Warna (VAR) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Wenecja?

Czas lotu z Katowice do Wenecja to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Wenecja (VCE) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Wiedeń?

Czas lotu z Katowice do Wiedeń to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Wiedeń (VIE) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Warszawa?

Czas lotu z Katowice do Warszawa to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Warszawa (WAW) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Vancouver?

Czas lotu z Katowice do Vancouver to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Vancouver (YVR) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Victoria Inner Harbour?

Czas lotu z Katowice do Victoria Inner Harbour to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Victoria Inner Harbour (YYJ) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Lyon?

Czas lotu z Katowice do Lyon to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Lyon (LYS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Madryt?

Czas lotu z Katowice do Madryt to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Madryt (MAD) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Manchester?

Czas lotu z Katowice do Manchester to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Manchester (MAN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Mediolan?

Czas lotu z Katowice do Mediolan to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Mediolan (MIL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Malmo?

Czas lotu z Katowice do Malmo to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Malmo (MMA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Malmo (Sturup)?

Czas lotu z Katowice do Malmo (Sturup) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Malmo (Sturup) (MMX) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Moskwa?

Czas lotu z Katowice do Moskwa to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Moskwa (MOW) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Monachium?

Czas lotu z Katowice do Monachium to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Monachium (MUC) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Mediolan (Malpensa)?

Czas lotu z Katowice do Mediolan (Malpensa) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Mediolan (Malpensa) (MXP) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Neapol?

Czas lotu z Katowice do Neapol to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Neapol (NAP) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Tokio (Narita)?

Czas lotu z Katowice do Tokio (Narita) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Tokio (Narita) (NRT) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Nowy Jork?

Czas lotu z Katowice do Nowy Jork to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Nowy Jork (NYC) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Porto?

Czas lotu z Katowice do Porto to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Porto (OPO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Chicago (O Hare)?

Czas lotu z Katowice do Chicago (O Hare) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Chicago (O Hare) (ORD) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Cork?

Czas lotu z Katowice do Cork to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Cork (ORK) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Oslo?

Czas lotu z Katowice do Oslo to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Oslo (OSL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Paryż?

Czas lotu z Katowice do Paryż to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Paryż (PAR) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Pafos?

Czas lotu z Katowice do Pafos to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Pafos (PFO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Palma de Majorka?

Czas lotu z Katowice do Palma de Majorka to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Palma de Majorka (PMI) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Piza?

Czas lotu z Katowice do Piza to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Piza (PSA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Peskara?

Czas lotu z Katowice do Peskara to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Peskara (PSR) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Marrakesz?

Czas lotu z Katowice do Marrakesz to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Marrakesz (RAK) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Rodos?

Czas lotu z Katowice do Rodos to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Rodos (RHO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Rzym?

Czas lotu z Katowice do Rzym to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Rzym (ROM) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Santiago?

Czas lotu z Katowice do Santiago to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Santiago (SCL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Dublin?

Czas lotu z Katowice do Dublin to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Dublin (DUB) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Eindhoven?

Czas lotu z Katowice do Eindhoven to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Eindhoven (EIN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – East Midlands?

Czas lotu z Katowice do East Midlands to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do East Midlands (EMA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Erewan?

Czas lotu z Katowice do Erewan to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Erewan (EVN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Nowy Jork (Newark)?

Czas lotu z Katowice do Nowy Jork (Newark) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Nowy Jork (Newark) (EWR) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Rzym (Fiumicino)?

Czas lotu z Katowice do Rzym (Fiumicino) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Rzym (Fiumicino) (FCO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Florencja?

Czas lotu z Katowice do Florencja to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Florencja (FLR) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Frankfurt?

Czas lotu z Katowice do Frankfurt to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Frankfurt (FRA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Fuerteventura?

Czas lotu z Katowice do Fuerteventura to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Fuerteventura (FUE) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Gdańsk?

Czas lotu z Katowice do Gdańsk to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Gdańsk (GDN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Hanower?

Czas lotu z Katowice do Hanower to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Hanower (HAJ) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Hahn?

Czas lotu z Katowice do Hahn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Hahn (HHN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Hurghada?

Czas lotu z Katowice do Hurghada to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Hurghada (HRG) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Houston?

Czas lotu z Katowice do Houston to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Houston (IAH) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Ibiza?

Czas lotu z Katowice do Ibiza to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Ibiza (IBZ) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Nowy Jork (J. F. Kennedy)?

Czas lotu z Katowice do Nowy Jork (J. F. Kennedy) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Nowy Jork (J. F. Kennedy) (JFK) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Los Angeles?

Czas lotu z Katowice do Los Angeles to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Los Angeles (LAX) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Larnaka?

Czas lotu z Katowice do Larnaka to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Larnaka (LCA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Londyn (London City)?

Czas lotu z Katowice do Londyn (London City) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Londyn (London City) (LCY) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Londyn (Gatwick)?

Czas lotu z Katowice do Londyn (Gatwick) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Londyn (Gatwick) (LGW) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Londyn (Heathrow)?

Czas lotu z Katowice do Londyn (Heathrow) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Londyn (Heathrow) (LHR) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Mediolan (Linate)?

Czas lotu z Katowice do Mediolan (Linate) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Mediolan (Linate) (LIN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Lizbona?

Czas lotu z Katowice do Lizbona to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Lizbona (LIS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Londyn?

Czas lotu z Katowice do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Londyn (Luton)?

Czas lotu z Katowice do Londyn (Luton) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Londyn (Luton) (LTN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Amsterdam?

Czas lotu z Katowice do Amsterdam to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Amsterdam (AMS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Sztokholm (Arlanda)?

Czas lotu z Katowice do Sztokholm (Arlanda) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Sztokholm (Arlanda) (ARN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Armenia?

Czas lotu z Katowice do Armenia to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Armenia (AXM) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Baia Mare?

Czas lotu z Katowice do Baia Mare to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Baia Mare (BAY) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Barcelona?

Czas lotu z Katowice do Barcelona to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Barcelona (BCN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Berlin?

Czas lotu z Katowice do Berlin to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Berlin (BER) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Bergen?

Czas lotu z Katowice do Bergen to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Bergen (BGO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Mediolan (Orio Al Serio)?

Czas lotu z Katowice do Mediolan (Orio Al Serio) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Mediolan (Orio Al Serio) (BGY) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Birmingham?

Czas lotu z Katowice do Birmingham to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Birmingham (BHX) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Bolonia?

Czas lotu z Katowice do Bolonia to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Bolonia (BLQ) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Bogota?

Czas lotu z Katowice do Bogota to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Bogota (BOG) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Burgas?

Czas lotu z Katowice do Burgas to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Burgas (BOJ) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Boston?

Czas lotu z Katowice do Boston to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Boston (BOS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Bristol?

Czas lotu z Katowice do Bristol to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Bristol (BRS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Bruksela?

Czas lotu z Katowice do Bruksela to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Bruksela (BRU) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Budapeszt?

Czas lotu z Katowice do Budapeszt to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Budapeszt (BUD) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Paryż (Beauvais)?

Czas lotu z Katowice do Paryż (Beauvais) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Paryż (Beauvais) (BVA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Caracas?

Czas lotu z Katowice do Caracas to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Caracas (CCS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Kalkuta?

Czas lotu z Katowice do Kalkuta to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Kalkuta (CCU) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Paryż (Charles De Gaulle)?

Czas lotu z Katowice do Paryż (Charles De Gaulle) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Paryż (Charles De Gaulle) (CDG) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Kolonia?

Czas lotu z Katowice do Kolonia to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Kolonia (CGN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Chicago?

Czas lotu z Katowice do Chicago to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Chicago (CHI) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Chania?

Czas lotu z Katowice do Chania to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Chania (CHQ) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Rzym (Ciampino)?

Czas lotu z Katowice do Rzym (Ciampino) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Rzym (Ciampino) (CIA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Dortmund?

Czas lotu z Katowice do Dortmund to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Dortmund (DTM) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Lanzarote?

Czas lotu z Katowice do Lanzarote to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Lanzarote (ACE) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Agadir?

Czas lotu z Katowice do Agadir to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Agadir (AGA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Malaga?

Czas lotu z Katowice do Malaga to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Malaga (AGP) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Alicante?

Czas lotu z Katowice do Alicante to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Alicante (ALC) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Hamburg – Katowice?

Czas lotu z Hamburg do Katowice to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Hamburg (HAM) do Katowice (KTW) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Eindhoven – Katowice?

Czas lotu z Eindhoven do Katowice to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Eindhoven (EIN) do Katowice (KTW) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Katowice?

Czas lotu z Dublin do Katowice to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Katowice (KTW) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dortmund – Katowice?

Czas lotu z Dortmund do Katowice to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dortmund (DTM) do Katowice (KTW) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kolonia – Katowice?

Czas lotu z Kolonia do Katowice to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kolonia (CGN) do Katowice (KTW) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.