Ile trwa lot Gdańsk – Goteborg?

Czas lotu z Gdańsk do Goteborg to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Goteborg (GOT) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Wilno – Goteborg?

Czas lotu z Wilno do Goteborg to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Wilno (VNO) do Goteborg (GOT) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Sztokholm – Goteborg?

Czas lotu z Sztokholm do Goteborg to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Sztokholm (STO) do Goteborg (GOT) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Ryga – Goteborg?

Czas lotu z Ryga do Goteborg to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Ryga (RIX) do Goteborg (GOT) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Goteborg – Antalya?

Czas lotu z Goteborg do Antalya to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Goteborg (GOT) do Antalya (AYT) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Goteborg – Birmingham?

Czas lotu z Goteborg do Birmingham to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Goteborg (GOT) do Birmingham (BHX) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Goteborg – Kowno?

Czas lotu z Goteborg do Kowno to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Goteborg (GOT) do Kowno (KUN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Goteborg – Praga?

Czas lotu z Goteborg do Praga to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Goteborg (GOT) do Praga (PRG) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Goteborg – Wilno?

Czas lotu z Goteborg do Wilno to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Goteborg (GOT) do Wilno (VNO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Warszawa – Goteborg?

Czas lotu z Warszawa do Goteborg to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Warszawa (WAW) do Goteborg (GOT) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.