Ile trwa lot Gdańsk – Waszyngton?

Czas lotu z Gdańsk do Waszyngton to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Waszyngton (WAS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Toronto?

Czas lotu z Gdańsk do Toronto to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Toronto (YTO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Taszkient?

Czas lotu z Gdańsk do Taszkient to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Taszkient (TAS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Nowy Jork?

Czas lotu z Gdańsk do Nowy Jork to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Nowy Jork (NYC) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Sewilla?

Czas lotu z Gdańsk do Sewilla to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Sewilla (SVQ) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Teneryfa?

Czas lotu z Gdańsk do Teneryfa to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Teneryfa (TCI) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Agadir?

Czas lotu z Gdańsk do Agadir to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Agadir (AGA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Johannesburg?

Czas lotu z Gdańsk do Johannesburg to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Johannesburg (JNB) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Los Angeles?

Czas lotu z Gdańsk do Los Angeles to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Los Angeles (LAX) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Hurghada?

Czas lotu z Gdańsk do Hurghada to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Hurghada (HRG) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Porto?

Czas lotu z Gdańsk do Porto to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Porto (OPO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Malaga?

Czas lotu z Gdańsk do Malaga to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Malaga (AGP) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Heraklion?

Czas lotu z Gdańsk do Heraklion to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Heraklion (HER) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Ateny – Gdańsk?

Czas lotu z Ateny do Gdańsk to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Ateny (ATH) do Gdańsk (GDN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Ateny?

Czas lotu z Gdańsk do Ateny to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Ateny (ATH) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Antalya?

Czas lotu z Gdańsk do Antalya to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Antalya (AYT) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Warna?

Czas lotu z Gdańsk do Warna to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Warna (VAR) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Madryt?

Czas lotu z Gdańsk do Madryt to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Madryt (MAD) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Alicante?

Czas lotu z Gdańsk do Alicante to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Alicante (ALC) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Neapol?

Czas lotu z Gdańsk do Neapol to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Neapol (NAP) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Glasgow?

Czas lotu z Gdańsk do Glasgow to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Glasgow (GLA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Lyon?

Czas lotu z Gdańsk do Lyon to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Lyon (LYS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Marsylia?

Czas lotu z Gdańsk do Marsylia to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Marsylia (MRS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Paryż?

Czas lotu z Gdańsk do Paryż to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Paryż (PAR) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Cork – Gdańsk?

Czas lotu z Cork do Gdańsk to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Cork (ORK) do Gdańsk (GDN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Bristol – Gdańsk?

Czas lotu z Bristol do Gdańsk to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Bristol (BRS) do Gdańsk (GDN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Florencja?

Czas lotu z Gdańsk do Florencja to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Florencja (FLR) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Bergen – Gdańsk?

Czas lotu z Bergen do Gdańsk to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Bergen (BGO) do Gdańsk (GDN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Edynburg?

Czas lotu z Gdańsk do Edynburg to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Edynburg (EDI) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Turyn?

Czas lotu z Gdańsk do Turyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Turyn (TRN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Split?

Czas lotu z Gdańsk do Split to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Split (SPU) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Bristol?

Czas lotu z Gdańsk do Bristol to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Bristol (BRS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Leeds?

Czas lotu z Gdańsk do Leeds to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Leeds (LBA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Trondheim?

Czas lotu z Gdańsk do Trondheim to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Trondheim (TRD) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Marrakesz?

Czas lotu z Gdańsk do Marrakesz to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Marrakesz (RAK) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Wenecja?

Czas lotu z Gdańsk do Wenecja to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Wenecja (VCE) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Barcelona – Gdańsk?

Czas lotu z Barcelona do Gdańsk to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Barcelona (BCN) do Gdańsk (GDN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Barcelona?

Czas lotu z Gdańsk do Barcelona to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Barcelona (BCN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Dortmund?

Czas lotu z Gdańsk do Dortmund to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Dortmund (DTM) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Mediolan?

Czas lotu z Gdańsk do Mediolan to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Mediolan (MIL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Manchester?

Czas lotu z Gdańsk do Manchester to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Manchester (MAN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Rzym?

Czas lotu z Gdańsk do Rzym to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Rzym (ROM) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Dublin?

Czas lotu z Gdańsk do Dublin to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Dublin (DUB) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Amsterdam – Gdańsk?

Czas lotu z Amsterdam do Gdańsk to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Amsterdam (AMS) do Gdańsk (GDN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Sztokholm – Gdańsk?

Czas lotu z Sztokholm do Gdańsk to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Sztokholm (STO) do Gdańsk (GDN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Praga?

Czas lotu z Gdańsk do Praga to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Praga (PRG) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Stavanger – Gdańsk?

Czas lotu z Stavanger do Gdańsk to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Stavanger (SVG) do Gdańsk (GDN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Budapeszt?

Czas lotu z Gdańsk do Budapeszt to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Budapeszt (BUD) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Wrocław?

Czas lotu z Gdańsk do Wrocław to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Wrocław (WRO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Bergen?

Czas lotu z Gdańsk do Bergen to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Bergen (BGO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Kolonia?

Czas lotu z Gdańsk do Kolonia to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Kolonia (CGN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Nicea?

Czas lotu z Gdańsk do Nicea to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Nicea (NCE) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Hamburg?

Czas lotu z Gdańsk do Hamburg to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Hamburg (HAM) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Helsinki?

Czas lotu z Gdańsk do Helsinki to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Helsinki (HEL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Londyn?

Czas lotu z Gdańsk do Londyn to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Londyn (LON) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Genua?

Czas lotu z Gdańsk do Genua to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Genua (GOA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Monachium – Gdańsk?

Czas lotu z Monachium do Gdańsk to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Monachium (MUC) do Gdańsk (GDN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Bruksela?

Czas lotu z Gdańsk do Bruksela to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Bruksela (BRU) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Amsterdam?

Czas lotu z Gdańsk do Amsterdam to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Amsterdam (AMS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Auckland?

Czas lotu z Gdańsk do Auckland to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Auckland (AKL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Zadar?

Czas lotu z Gdańsk do Zadar to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Zadar (ZAD) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Berlin?

Czas lotu z Gdańsk do Berlin to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Berlin (BER) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Berlin (Tegel)?

Czas lotu z Gdańsk do Berlin (Tegel) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Berlin (Tegel) (TXL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Goteborg?

Czas lotu z Gdańsk do Goteborg to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Goteborg (GOT) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Warszawa?

Czas lotu z Gdańsk do Warszawa to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Warszawa (WAW) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Kraków?

Czas lotu z Gdańsk do Kraków to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Kraków (KRK) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Frankfurt?

Czas lotu z Gdańsk do Frankfurt to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Frankfurt (FRA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Turku?

Czas lotu z Gdańsk do Turku to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Turku (TKU) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Liverpool?

Czas lotu z Gdańsk do Liverpool to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Liverpool (LPL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Oslo – Gdańsk?

Czas lotu z Oslo do Gdańsk to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Oslo (OSL) do Gdańsk (GDN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Brema?

Czas lotu z Gdańsk do Brema to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Brema (BRE) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Bangkok?

Czas lotu z Gdańsk do Bangkok to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Bangkok (BKK) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Vancouver?

Czas lotu z Gdańsk do Vancouver to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Vancouver (YVR) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Filadelfia?

Czas lotu z Gdańsk do Filadelfia to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Filadelfia (PHL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Fuerteventura?

Czas lotu z Gdańsk do Fuerteventura to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Fuerteventura (FUE) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Oslo?

Czas lotu z Gdańsk do Oslo to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Oslo (OSL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Atlanta?

Czas lotu z Gdańsk do Atlanta to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Atlanta (ATL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Wrocław – Gdańsk?

Czas lotu z Wrocław do Gdańsk to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Wrocław (WRO) do Gdańsk (GDN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Wilno – Gdańsk?

Czas lotu z Wilno do Gdańsk to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Wilno (VNO) do Gdańsk (GDN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Turku – Gdańsk?

Czas lotu z Turku do Gdańsk to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Turku (TKU) do Gdańsk (GDN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Sydney – Gdańsk?

Czas lotu z Sydney do Gdańsk to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Sydney (SYD) do Gdańsk (GDN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Mediolan – Gdańsk?

Czas lotu z Mediolan do Gdańsk to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Mediolan (MIL) do Gdańsk (GDN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Lyon – Gdańsk?

Czas lotu z Lyon do Gdańsk to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Lyon (LYS) do Gdańsk (GDN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Londyn – Gdańsk?

Czas lotu z Londyn do Gdańsk to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Gdańsk (GDN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Leeds – Gdańsk?

Czas lotu z Leeds do Gdańsk to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Leeds (LBA) do Gdańsk (GDN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kowno – Gdańsk?

Czas lotu z Kowno do Gdańsk to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Gdańsk (GDN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Gdańsk?

Czas lotu z Katowice do Gdańsk to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Gdańsk (GDN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kraków – Gdańsk?

Czas lotu z Kraków do Gdańsk to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kraków (KRK) do Gdańsk (GDN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Haugesund – Gdańsk?

Czas lotu z Haugesund do Gdańsk to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Haugesund (HAU) do Gdańsk (GDN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Samarkanda?

Czas lotu z Gdańsk do Samarkanda to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Samarkanda (SKD) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Londyn (Stansted)?

Czas lotu z Gdańsk do Londyn (Stansted) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Londyn (Stansted) (STN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Teneryfa (Norte)?

Czas lotu z Gdańsk do Teneryfa (Norte) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Teneryfa (Norte) (TFN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Teneryfa (Sur Reina Sofia)?

Czas lotu z Gdańsk do Teneryfa (Sur Reina Sofia) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Teneryfa (Sur Reina Sofia) (TFS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Oslo (Torp)?

Czas lotu z Gdańsk do Oslo (Torp) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Oslo (Torp) (TRF) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Wenecja (Treviso)?

Czas lotu z Gdańsk do Wenecja (Treviso) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Wenecja (Treviso) (TSF) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Toronto (Toronto Centre)?

Czas lotu z Gdańsk do Toronto (Toronto Centre) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Toronto (Toronto Centre) (YTZ) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Toronto (Lester B Pearson)?

Czas lotu z Gdańsk do Toronto (Lester B Pearson) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Toronto (Lester B Pearson) (YYZ) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Glasgow – Gdańsk?

Czas lotu z Glasgow do Gdańsk to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Glasgow (GLA) do Gdańsk (GDN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Bombaj?

Czas lotu z Gdańsk do Bombaj to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Bombaj (BOM) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Paryż (Beauvais)?

Czas lotu z Gdańsk do Paryż (Beauvais) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Paryż (Beauvais) (BVA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Waszyngton (Baltimore Washington)?

Czas lotu z Gdańsk do Waszyngton (Baltimore Washington) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Waszyngton (Baltimore Washington) (BWI) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Bydgoszcz?

Czas lotu z Gdańsk do Bydgoszcz to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Bydgoszcz (BZG) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Paryż (Charles De Gaulle)?

Czas lotu z Gdańsk do Paryż (Charles De Gaulle) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Paryż (Charles De Gaulle) (CDG) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Rzym (Ciampino)?

Czas lotu z Gdańsk do Rzym (Ciampino) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Rzym (Ciampino) (CIA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Waszyngton (Ronald Reagan National)?

Czas lotu z Gdańsk do Waszyngton (Ronald Reagan National) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Waszyngton (Ronald Reagan National) (DCA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Ankara (Esenboga)?

Czas lotu z Gdańsk do Ankara (Esenboga) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Ankara (Esenboga) (ESB) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Rzym (Fiumicino)?

Czas lotu z Gdańsk do Rzym (Fiumicino) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Rzym (Fiumicino) (FCO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Fez?

Czas lotu z Gdańsk do Fez to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Fez (FEZ) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Gerona?

Czas lotu z Gdańsk do Gerona to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Gerona (GRO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Goteborg (Saeve)?

Czas lotu z Gdańsk do Goteborg (Saeve) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Goteborg (Saeve) (GSE) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Waszyngton (Dulles)?

Czas lotu z Gdańsk do Waszyngton (Dulles) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Waszyngton (Dulles) (IAD) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Nowy Jork (J. F. Kennedy)?

Czas lotu z Gdańsk do Nowy Jork (J. F. Kennedy) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Nowy Jork (J. F. Kennedy) (JFK) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Londyn (London City)?

Czas lotu z Gdańsk do Londyn (London City) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Londyn (London City) (LCY) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Nowy Jork (La Guardia)?

Czas lotu z Gdańsk do Nowy Jork (La Guardia) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Nowy Jork (La Guardia) (LGA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Londyn (Gatwick)?

Czas lotu z Gdańsk do Londyn (Gatwick) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Londyn (Gatwick) (LGW) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Londyn (Heathrow)?

Czas lotu z Gdańsk do Londyn (Heathrow) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Londyn (Heathrow) (LHR) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Mediolan (Linate)?

Czas lotu z Gdańsk do Mediolan (Linate) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Mediolan (Linate) (LIN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Lulea?

Czas lotu z Gdańsk do Lulea to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Lulea (LLA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Gran Canaria?

Czas lotu z Gdańsk do Gran Canaria to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Gran Canaria (LPA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Londyn (Luton)?

Czas lotu z Gdańsk do Londyn (Luton) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Londyn (Luton) (LTN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Mediolan (Malpensa)?

Czas lotu z Gdańsk do Mediolan (Malpensa) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Mediolan (Malpensa) (MXP) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Paryż (Orly)?

Czas lotu z Gdańsk do Paryż (Orly) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Paryż (Orly) (ORY) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Glasgow (Prestwick)?

Czas lotu z Gdańsk do Glasgow (Prestwick) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Glasgow (Prestwick) (PIK) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Aarhus?

Czas lotu z Gdańsk do Aarhus to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Aarhus (AAR) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Lanzarote?

Czas lotu z Gdańsk do Lanzarote to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Lanzarote (ACE) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Ankara?

Czas lotu z Gdańsk do Ankara to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Ankara (ANK) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Mediolan (Orio Al Serio)?

Czas lotu z Gdańsk do Mediolan (Orio Al Serio) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Mediolan (Orio Al Serio) (BGY) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Eindhoven – Gdańsk?

Czas lotu z Eindhoven do Gdańsk to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Eindhoven (EIN) do Gdańsk (GDN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot East Midlands – Gdańsk?

Czas lotu z East Midlands do Gdańsk to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie East Midlands (EMA) do Gdańsk (GDN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Edynburg – Gdańsk?

Czas lotu z Edynburg do Gdańsk to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Edynburg (EDI) do Gdańsk (GDN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dublin – Gdańsk?

Czas lotu z Dublin do Gdańsk to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dublin (DUB) do Gdańsk (GDN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Dortmund – Gdańsk?

Czas lotu z Dortmund do Gdańsk to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Dortmund (DTM) do Gdańsk (GDN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kolonia – Gdańsk?

Czas lotu z Kolonia do Gdańsk to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kolonia (CGN) do Gdańsk (GDN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Bydgoszcz – Gdańsk?

Czas lotu z Bydgoszcz do Gdańsk to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Bydgoszcz (BZG) do Gdańsk (GDN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Bangkok – Gdańsk?

Czas lotu z Bangkok do Gdańsk to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Bangkok (BKK) do Gdańsk (GDN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Malaga – Gdańsk?

Czas lotu z Malaga do Gdańsk to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Malaga (AGP) do Gdańsk (GDN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Warszawa – Gdańsk?

Czas lotu z Warszawa do Gdańsk to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Warszawa (WAW) do Gdańsk (GDN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.