Ile trwa lot Bydgoszcz – Florencja?

Czas lotu z Bydgoszcz do Florencja to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Bydgoszcz (BZG) do Florencja (FLR) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Poznań – Florencja?

Czas lotu z Poznań do Florencja to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Poznań (POZ) do Florencja (FLR) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Gdańsk – Florencja?

Czas lotu z Gdańsk do Florencja to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Florencja (FLR) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Wrocław – Florencja?

Czas lotu z Wrocław do Florencja to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Wrocław (WRO) do Florencja (FLR) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Wilno – Florencja?

Czas lotu z Wilno do Florencja to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Wilno (VNO) do Florencja (FLR) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Palanga – Florencja?

Czas lotu z Palanga do Florencja to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Palanga (PLQ) do Florencja (FLR) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Monachium – Florencja?

Czas lotu z Monachium do Florencja to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Monachium (MUC) do Florencja (FLR) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Katowice – Florencja?

Czas lotu z Katowice do Florencja to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Florencja (FLR) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Kraków – Florencja?

Czas lotu z Kraków do Florencja to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kraków (KRK) do Florencja (FLR) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Florencja – Warszawa?

Czas lotu z Florencja do Warszawa to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Florencja (FLR) do Warszawa (WAW) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Warszawa – Florencja?

Czas lotu z Warszawa do Florencja to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Warszawa (WAW) do Florencja (FLR) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.