Ile trwa lot Wilno – Detroit?

Czas lotu z Wilno do Detroit to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Wilno (VNO) do Detroit (DTT) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Palanga – Detroit?

Czas lotu z Palanga do Detroit to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Palanga (PLQ) do Detroit (DTT) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Detroit – Wilno?

Czas lotu z Detroit do Wilno to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Detroit (DTT) do Wilno (VNO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Ile trwa lot Warszawa – Detroit?

Czas lotu z Warszawa do Detroit to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Warszawa (WAW) do Detroit (DTT) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.